Cieszyński portal sportowy - plywanie

aktualności

Cieszyński Miting Pływacki
26.01.2018
Miejsce wydarzenia:
Basen Uniwersytetu Śląskiego
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Po raz pierwszy w tym roku, ale już po raz trzeci w roku szkolny 2017/2018 odbędzie się Cieszyński Miting Pływacki organizowany przez Klub Sportowy MarioSport.

3 marca 2018 roku, na pływalni Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie o godzinie 9:00 rozpocznie się trzecia runda Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego.

Zawodnicy będą rywalizować w 4 kategoriach wiekowych w następujących konkurencjach:

- 50 m stylem dowolnym

- 25 m stylem motylkowym

- 100 m stylem klasycznym

- 100 m stylem zmiennym

- sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym

Konkurencje podzielone są na dziewczęta i chłopców.


Zgłoszenia do zawodów należy przesłać na adres poczty e-mail: W.Szulc1@interia.pl w terminie do 27.02.2018 (wtorek). Zgłoszenia dokonane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenie musi zawierać: nazwisko i imię, datę urodzenia (RRRR-MM-DD), płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny. Obowiązują zgłoszenie z programu Entry Editor SPLASH. Terminy zgłoszeń do dnia 27.02.2018 (wtorek) do godziny 20.00. Wszystkie zgłoszenia do zawodów po terminie nie będą przyjmowane!!!

Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja, która wyłoni 3 najlepsze zawodniczki i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych po czterech rundach, decyduje o tym suma punktów wg tabeli opublikowanej w komunikacie. Na stronie www.mariosport.pl w zakładce Zawody pływackie, można znaleźć aktualną klasyfikacje najlepszych zawodników po dwóch rundach.

Zapraszamy wszystkich do przybycia na pływalnie oraz do kibicowania młodym pływakom. W programie przewidziane są liczne konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami.

Udostępnij:
menu